Het Motion Medical Team

Steven MesdomSteven Mesdom portret

Steven Mesdom

CEO

T. +32 475 451193
E. steven.mesdom@motionmedical.eu

Bart WollaertBart Wollaert portret

Bart Wollaert

Sales Rep Orthobion

T. +32 479 941813
E. bart.wollaert@orthobion.com

Yves MeireYves Meire portret

Yves Meire

Sales - Logistics

T. +32 496 39 73 87
E. yves.meire@motionmedical.eu

Filip VandenbrouckeFilip Vandenbroucke portret

Filip Vandenbroucke

Sales Rep Oost-West Vlaanderen

T. +32 493 52 84 74
E. filip.vandenbroucke@motionmedical.eu

Wouter VanderbauwhedeWouter Vanderbauwhede portret

Wouter Vanderbauwhede

Sales Rep Antwerp - Wallonië

T. +32 473 79 76 12
E. wouter.vanderbauwhede@motionmedical.eu

Jens VerlindeJens Verlinde

Jens Verlinde

Sales Rep Vlaanderen

T. +32 494 88 80 87
E. jens.verlinde@motionmedical.eu

Geert Gijsels

CFO

T. +32 474 451425
E. geert.gijsels@motionmedical.eu

Dieter KreynenDieter Kreynen

Dieter Kreynen

Junior Sales Rep Vlaanderen

T. +32 496 93 93 24
E. dieter.kreynen@motionmedical.eu

Marnix MachielsMarnix Machiels

Marnix Machiels

Logistics

T. +32 16 89 16 90
E. marnix.machiels@motionmedical.eu

Sigrid Van ObbergenSigrid Van Obbergen

Sigrid Van Obbergen

Finance - Administration

T. +32 473 77 54 93
E. sigrid.vanobbergen@motionmedical.eu

Augustin IstasAugustin Istas

Augustin Istas

Junior Sales Rep Wallonië

T. +32 496 92 24 96
E. augustin.istas@motionmedical.eu